hero

Mēs sapratām, ka ir darbi, kas jādara kopā, jo tikai tā mēs varam izdarīt labāk un panākt lielāku ieguvumu daudziem pacientiem vienlaikus. Organizācijā nav nejaušu cilvēku. Tajā piedalās tikai onkoloģijas pacienti vai pacientu tuvinieki.

Olga Valciņa,
“Onkoalianses” dibinātāja

Par mums

“Onkoalianse” ir 2019. gadā dibināta Latvijas onkoloģijas pacientu organizāciju apvienība, kas apvieno dažādu vēža veidu pacientu organizācijas, īstenojot mērķtiecīgu, uz pierādījumiem balstītu pacientu interešu un tiesību aizstāvību.

Mūsu vērtības

CENTRĀ – PACIENTS

Pacients vienmēr ir pirmajā vietā. Mēs darām visu, lai pacients visā savā slimības ceļā tiktu cienīts – saņemtu pienācīgu uzmanību un nepieciešamo informāciju, kā arī atbilstošu ārstēšanu un atbalstu.

ZINĀTNISKĀ PIEEJA

Mēs savā darbībā balstāmies uz pierādījumos balstītiem faktiem un datiem – zinātniskiem pētījumiem, starptautiski atzītu profesionālo organizāciju informāciju un citiem drošticamiem avotiem.

LĪDZTIESĪBA

Visiem onkoloģijas pacientiem jānodrošina vienāda pieejamība diagnostiskiem izmeklējumiem, modernai terapijai, rehabilitācijai un citiem aprūpes risinājumiem.

Jaunumi

Veselības ministrija informē par onkoloģijas jomas finansējumu 2024. gada valsts budžetā

11.01.2024

Lai gūtu skaidru priekšstatu, kā tiks panākti Veselības ministrijas solītie uzlabojumi vēža pacientu aprūpē un ārstēšanā atbilstoši nozares plānošanas pamatdokumentiem, …

#Laiks un vēzis negaida! Akcijas video

21.11.2023

Latvijas pamats ir vesels cilvēks! Valsts svētku laikā šo būtisko patiesību paudām arī Saeimas deputātiem, aizstāvot onkoloģisko pacientu tiesības uz …

Onkoloģijas pacienti: katra novilcināta diena, katrs atlikts lēmums maksā dzīvības

16.11.2023

Ceturtdienas rītā Neatkarības laukumā pie Saeimas onkoloģijas pacienti īpašā akcijā atklāja simbolisku vides objektu – izgaismotu pulksteni #Laiks un vēzis …

Kontakti

Saziņai un jautājumiem, lūdzu, rakstiet uz epastu:

info@onkoalianse.lv